tel. 22 750 69 77
e-mail: biuro@individual-cosmetics.pl

INSTANT FIRMING
INSTANT FIRMING – Koncentrat napinający
Przeciwzmarszczkowa, intensywnie wygładzająca i napinająca skórę pielęgnacja o potrójnym spektrum działania dla skór dojrzałych. Rozluźnia mięśnie, napinana skórę i uzupełnia braki wilgoci. Ekstrakt z południowo-afrykańskiej rośliny acmella oleracea odpręża rysy twarzy dzięki zawartości naturalnego spilantholu-blokera nerwowo-mięśniowego, który po aplikacji na skórę wygładza zmarszczki mimiczne. Rewolucyjny dla kosmetyki anty-aging tri peptyd, wzorowany na składnikach jadu węża, który hamuje skurcz mięśni wygładzając kurze łapki, bruzdy na czole, między brwiami i w fałdzie nosowo-wargowej, prowadząc do odbudowy „architektury skóry”. Zawartość kwasu hialuronowego, wypełnia zmarszczki od wewnątrz i odnawia komórki skóry. Formuła preparatu stanowi kosmetyczną alternatywę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Koncentrat działa natychmiastowo, pozostawiając zauważalny efekt uniesienia zmarszczek przez kilkanaście godzin. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy jednoczesnym, codziennym stosowaniu kremu przeciwzmarszczkowego. Dla skór dojrzałych zalecane jest używanie koncentratu przez cały okres cyklu skórnego (28 dni) w celu wydłużenia czasu jego działania (pH – 5-7).

Nie zawiera olejów mineralnych i parabenów.
Sposób użycia: W okolicach występowania zmarszczek nałożyć kilka kropli koncentratu (tak na zmarszczki jak i ich okolice) i delikatnie wmasować.
Pojemność: 10 ml (detal) / 10x2 ml (gabinet).