tel. 22 750 69 77
e-mail: biuro@individual-cosmetics.pl

WHITE TEA PEELINGWHITE TEA PEELING – Peeling z białej herbaty
Ten niezwykle skuteczny peeling w żelu głęboko oczyszcza skórę przy pomocy kwasów owocowych i bazy enzymatycznej (papaja). Pogrubiona, martwa górna warstwa naskórka zostaje usunięta, co w zdecydowany sposób ułatwia późniejsze wchłanianie substancji aktywnych. Łagodzi plamy pigmentacyjne. Wykazuje właściwości odświeżające, pozostawia miłe odczucia chłodu szczególnie w sezonie letnim.
Przeznaczony dla każdego rodzaju cery, włącznie z unaczynionymi i wrażliwymi. Wzbogacony o przeciwstarzeniową substancję aktywną z białej herbaty działa odżywczo i energetyzująco. Zawarte w peelingu kadzidło indyjskie jest starym środkiem ajurwedyjskim, który podwyższa energię pitta i działa przeciwzapalnie. Bez podrażnień eliminuje martwe komórki i zanieczyszczenia poprawiając gładkość cery.

Główne składniki: kwasy owocowe, wyciąg z papai, biała herbata, kadzidło z drzewa boswellia serrata, czarna porzeczka, wyciąg z alg, panthenol, sorbitol (pH - 4,0).
Nie zawiera olejów mineralnych i parabenów.
Sposób użycia: Nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu na 10 - 20 minut, po czym zmyć ciepłą wodą i stonizować skórę. Uczucie lekkiego szczypania jest zjawiskiem normalnym i świadczy o działaniu preparatu.
Pojemność: 50 ml (detal) / 250 ml (gabinet).