tel. 22 750 69 77
e-mail: biuro@individual-cosmetics.pl

PROTECT POWER PRO-COLLAGENPROTECT POWER PRO-COLLAGEN – Krem kolagenowy
Kolagen jest najliczniej występującą w organizmie ludzkim proteiną. Do 70 % tkanki łącznej między górną i dolną warstwą skóry zbudowane jest z tych elastycznych, wiążących wodę włókien. Włókna te słabną z wiekiem i sprawiają, że skóra staje się zmęczona. Koncentrat ten zawiera rewolucyjną substancję aktywną TRYLAGEN®. W przypadku Trylagenu® mamy do czynienia z kombinacją aktywnych peptydów i protein. TRYLAGEN® oddziałuje na kolagen w trzech różnych fazach.
Dzięki aktywnym substancjom zawartym w Trylagenie® zwiększa się synteza kolagenu typu I, III i IV co działa jako antidotum na postępujący z wiekiem zanik produkcji kolagenu = Collagen Boosting.
Po zastosowaniu Trylagenu® fibryle kolagenowe (służą do tworzenia wiązek kolagenowych) zostają uszeregowane w regularne jednostki o jednakowym rozmiarze. Włókna kolagenowe nabierają większej siły wiązania, są bardziej wytrzymałe, a skóra staje się bardziej sprężysta = strukturyzowanie kolagenu. Trylagen® hamuje produkcję występujących w organizmie ludzkim enzymów MMP-2 i MMP-3 powodujących rozkład białek odpowiadających za prawidłowe rusztowanie i komunikację pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą. Dzięki temu zmniejsza nadmierne uszkadzanie kolagenu w procesie starzenia. Następuje ochrona kolagenu przed rozpadem = ochrona kolagenu. Regularne stosowanie preparatu PRO Collagen w widoczny sposób przywraca skórze elastyczność.

Główne składniki: Trylagen®, kwas hialuronowy, lecytyna (pH - ok. 6,3).
Nie zawiera olejów mineralnych, glikoli polietylenowych i parabenów.
Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

TRYLAGEN® jest zastrzeżoną marką Lipotec Group, Hiszpania
Pojemność: 50 ml (detal).